profesja.com.pl

profesja – biznes, finanse, praca

leasing samochodu dostawczego
Finanse

Jak wziąć samochód dostawczy w leasing na firmę?

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, która skupia się na obszarze dostaw, mogą bez problemu skorzystać z usług firmy leasingującej pojazdy ciężarowe.

Leasing samochodu dostawczego 

Jak wiadomo, zakup samochodu dostawczego wiązał się będzie z poniesieniem ogromnych kosztów, które często opiewają na kilkaset tysięcy złotych. Kupno takiego pojazdu za gotówkę lub przelewem nie jest najlepszym sposobem, ponieważ będzie się to wiązało z utratą dużych środków pieniężnych. Z pomocą przychodzą firmy zajmujące się leasingiem. Jak wiadomo koszty leasingu, które mają być miesięcznie ponoszone, będą zależnie od włożonego wkładu własnego. Według ekspertów najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie około 30% wartości pojazdu po to, aby móc na spokojnie spłacać resztę zobowiązania w stosunkowo niskich ratach, w czasie gdy auto będzie na siebie zarabiało. Leasing jest dostępny zarówno dla małych firm, jak i spółek, które chcą w swojej flocie posiadać wysokiej klasy pojazdy dostawcze, przystosowane do tras międzynarodowych i krajowych. Leasing auta ciężarowego jest dźwignią finansową, ponieważ inwestor nie musi poświęcać dużych pieniędzy na zakup pojazdu w celu prowadzenia działalności gospodarczej.

MAN Financial Services 

MAN to marka obecna na rynku od wielu lat i jest znana z wysokiej jakości aut, którym niestraszne drogi europejskie i światowe. Właściciele firm zajmujących się transportem są świadomi tego, jak dobre są te auta, dlatego co roku MAN sprzedaje wiele pojazdów, które używane są w celu spedycji towarów. Mimo rosnących cen paliw transport drogowy był i będzie jedną z popularniejszych metod dostaw, dlatego należy być przygotowanym na to, że zakup pojazdu będzie potrzebny. Leasing samochodu dostawczego to szansa dla każdej firmy, która chce zaistnieć na rynku dostaw. Chcąc osiągać wysokie zyski, można bez problemu stać się posiadaczem wysokiej klasy auta dostawczego. Leasing oferowany przez MAN Financial Services to sprawdzone rozwiązanie, z którego korzystają firmy w całej Europie. MAN FS to spółka o ugruntowanej pozycji na rynku, która świadczy usługi z dziedziny leasingu aut ciężarowych. Każdy klient chcący skorzystać z takiej formy kredytowania zostaje dogłębnie przeanalizowany pod względem zdolności finansowych, które pozwolą obliczyć miesięczną ratę. Leasing auta to bardzo opłacalna forma, ponieważ jak wiadomo, można w ten sposób odliczyć część kosztów paliwa, które obecnie osiąga astronomiczne ceny. W ten sposób ogranicza się koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.