profesja.com.pl

profesja – biznes, finanse, praca

promocje bankowe
Finanse

Najlepsze i najbardziej korzystne promocje bankowe

W obecnych czasach praktycznie każda osoba posiada konto w banku. W Polsce funkcjonuje bardzo wiele instytucji finansowych, w których można założyć konto oraz inne produkty finansowe. Oferta poszczególnych jednostek bardzo często się między sobą różni, jednak od czasu do czasu pojawiają się różne promocje. Warto dowiedzieć się na ich temat nieco więcej.

Brak opłat za konto

Promocje bankowe w obecnych czasach mogą być bardzo zróżnicowane. Wśród nich można przede wszystkim wymienić brak opłat za prowadzenie konta. Jest to bardzo korzystna promocja, która na pewno wielu osobom przypadnie do gustu i bardzo chętnie z niej skorzystają. W obecnych czasach coraz więcej banków decyduje się na pobieranie opłaty za prowadzenie konta, dlatego zrezygnowanie z niej na rzecz klienta będzie dla niego niezwykle korzystne. Warto więc poszukać dla siebie takiej oferty promocyjnej, która będzie obejmowała tego rodzaju działania.

Brak opłat za kartę

Kolejną bardzo korzystną promocją z całą pewnością będzie brak opłat za kartę. W obecnych czasach banki bardzo często pobierają od swoich klientów opłaty za kartę, jednak w niektórych przypadkach są z nich w stanie zrezygnować. Jeśli klient pragnie mieć darmową kartę to najczęściej musi zapewnić pewien comiesięczny wpływ na rachunek. Oprócz tego powinien używać danej karty co najmniej raz w miesiącu. W tym przypadku może skorzystać z warunków promocyjnych, co będzie dla niego bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Premie

Wiele banków oferuje swoim klientom również wszelkiego rodzaju premie. Premie tego rodzaju zazwyczaj dostępne są dla nowych klientów, którzy zakładają swoje konto w nowym banku. Premia może mieć postać zwrotu środków pieniężnych na konto w sposób bezpośredni lub poprzez spełnienie dodatkowych warunków. Najczęściej wymagane jest regularne korzystanie z konta oraz przelewanie na nie wynagrodzenia. Dzięki temu na pewno uda się skorzystać z takiej oferty promocyjnej, jak premia od banku.

Bony zakupowe

Wśród najbardziej korzystnych ofert promocyjnych można również wymienić udostępnianie klientom różnego rodzaju bonów zakupowych. Dostępne jest to oczywiście pod pewnymi warunkami, dlatego warto się z nimi wcześniej zapoznać. Bony zakupowe można wykorzystać przede wszystkim przez internet, ponieważ występują one w wirtualnej formie. Dzięki temu będzie możliwe obniżenie kosztu zakupów, które są realizowane przez internet w formie on-line. Na pewno będzie to bardzo korzystne rozwiązanie dla wielu osób i warto z niego skorzystać z korzyścią dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.