profesja.com.pl

profesja – biznes, finanse, praca

Kancelaria Eurolege
Finanse

Kancelaria Eurolege pomaga zadłużonym

Kancelaria Eurolege, oferująca obsługę prawną online dla soób zadłużonych w całej Polsce, świadczy pomoc osobom pozwanym o zapłatę przez instytucje finansowe. Wyspecjalizowana jest w oddłużaniu procesowym i antywindykacji. Kancelaria oddłużeniowa Eurolege pomaga w różnych aspektach – pismach procesowych, pozwach i tym, jak napisać sprzeciw do sądu itph. Co istotne do pierwszego etapu, czyli analizy prawnej, wystarczy przesłać dokumenty w formie elektronicznej: skanów lub zdjęć. Można więc bez wychodzenia z domu zasięgnąć opinii z różnych dziedzin prawa. 

Antywindykacja, czyli co? 

Domeną wspomnianej już wcześniej Kancelarii Eurolege jest antywindykacja. Co rozumie się pod tym pojęciem? To szereg prawnych działań, mających na celu poprawę sytuacji finansowej dłużnika wobec wierzycieli lub redukcję do minimum negatywnych skutków prowadzonej wobec niego egzekucji komorniczej. 

Kradzież danych osobowych i kradzież tożsamości

W XXI wieku przestępstwa, takie jak kradzież danych osobowych czy kradzież tożsamości, są na porządku dziennym. Coraz więcej Polaków zgłasza takie incydenty do odpowiednich służb. Ponieważ sytuacje te generują wiele problemów i niebezpieczeństw – złodziej może np.wziąć kredyt na skradziony dowód lub zaciągnąć pożyczkę na skradziony dowód osobisty, dlatego dobrze jest natychmiast zareagować, by tego uniknąć. Z pomocą Kancelarii można jednak skutecznie odwrócić negatywne skutki działań wywołanych przez złodziei tożsamości. Jeżeli dostałeś nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym i nie wiesz co dalej zrobić, to skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w Kancelarii Eurolege.

Kancelaria pomoże w sporządzeniu pozwów i innych dokumentów

Wiele osób jest bezradnych, jeśli chodzi o polskie prawo i umiejętne interpretowanie odpowiednich paragrafów. Z pomocą przychodzą kancelarie – zazwyczaj wyspecjalizowane maksymalnie w 2-3 obszarach prawa. W imieniu klienta, na podstawie uzyskanych od niego informacji, sporządza w jego imieniu dokumenty, takie jak:

  • wzór sprzeciwu od nakazu zapłaty, 
  • odpowiedź na pozew o zapłatę z banku, 
  • odpowiedź na pozew o zapłatę długu,
  • odpowiedź na pozew o zapłatę z chwilówki,
  • odpowiedź na pozew pozew o zapłatę z firmy windykacyjnej,
  • sprzeciw od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym,
  • wiele innych.

Każdy – typowy lub niestandardowy przypadek – w razie wątpliwości lepiej skonsultować z kancelarią, by uniknąć ewentualnych kar wynikających z niewiedzy lub źle zredagowanych pism, przez co tracą one na skuteczności. 

Pomoc prawna dla zadłużonych

Czas pandemii COVID-19 mocno uderzył w polską gospodarkę. Przedsiębiorcy stracili zgromadzone w ciągu życia oszczędności, ogłosili bankructwo lub stali się niewypłacalni. Także osoby zatrudnione w oparciu o różnego rodzaju umowy – o pracę, ale też inne, umowy cywilnoprawne (zlecenie i o dzieło) – utraciły pracę, a wraz z nią stałe źródło dochodu. 

Oddłużanie, czyli pomoc prawna w wyjściu z długów, to jedna ze specjalizacji kancelarii Eurolege. Bez względu na to, czy klient ma dług w banku czy dług w firmie windykacyjnej, można zaproponować mu optymalne rozwiązanie, które pomoże wyjść z finansowych tarapatów.

Materiał partnera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.