profesja.com.pl

profesja – biznes, finanse, praca

Biznes

Kalendarze firmowe i ich rola w promocji marki

W XXI wieku czas zdaje się płynąć szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, choć jednostki używane do określenia upływu czasu są niezmienne od setek lat. Spotkania, terminy, deadline’y, projekty, dostawy, konferencje, szkolenia – nie sposób zapamiętać wszystkie daty i godziny, które w dodatku mogą ulec zmianom. Kalendarze firmowe są doskonałym rozwiązaniem pomagającym okiełznać wszystkie wydarzenia mające miejsce w prężnie rozwijającej się firmie – nie tylko samym pracownikom, ale także kontrahentom, którzy z wdzięcznością spojrzą na podarowane im kalendarze. Dobry producent kalendarzy rozumie potrzeby swoich klientów i jest w stanie zaoferować kalendarz na każdą okazję – firma Jotan jest tego doskonałym przykładem, gdyż oferuje druk kalendarzy różnych rodzajów, aby jak najlepiej spełniały swoje zadanie niezależnie od okoliczności. 

Kalendarze firmowe jako praktyczny podarunek dla każdego

Kalendarze firmowe sprezentowane swoim kontrahentom nie tylko są miłym gestem, ale także bardzo praktycznym rozwiązaniem na to, aby pozostać dłużej w pamięci i ułatwić dalszy kontakt. Producent kalendarzy Jotan oferuje druk kalendarzy  z logiem firmowym czy dowolnie spersonalizowaną grafiką – mogą to być na przykład dane kontaktowe do firm umieszczone nienachalnie w rogu grafiki, aby nie skupiać na sobie całej uwagi, ale cały czas być “pod ręką” w razie, gdyby kontrahent ponownie chciałby skorzystać z usług, które dobrze wspominał. 

Kalendarze firmowe Jotan – kalendarze planszowe i nie tylko

Wszystkie kalendarze w gruncie rzeczy spełniają jedną rolę – służą do organizacji czasu. Jednak nie wszystkie rodzaje kalendarzy sprawdzają się tak samo dobrze w każdych okolicznościach. Kalendarze firmowe w postaci planszy doskonale spiszą się w biurach jako element współtworzący identyfikację wizualną marki i pomagający osobom z zewnątrz dyskretnie potwierdzić lub dowiedzieć się czy znajdują się w odpowiednim miejscu. Ponadto kalendarze służyć mogą jako miły, praktyczny upominek dla kontrahentów zawierający logo i dane kontaktowe, aby jedno spojrzenie wystarczyło do szybkiego przypomnienia sobie o firmie i skorzystania ponownie z jej usług. Jotan to producent kalendarzy oferujący m.in. kalendarze planszowe w różnych modelach i o różnych formatach. Druk kalendarzy obejmuje głównie firmowe, ale na życzenie możliwe jest stworzenie projektu indywidualnego.

Jotan – wszechstronny producent kalendarzy  

Firma Jotan to producent kalendarzy dysponujący własnym studiem graficznym, drukarnią i introligatornią – dzięki takiemu rozwiązaniu Jotan jest w stanie nadzorować cały proces od projektu po druk kalendarzy. Oferta firmy stworzona została głównie pod kalendarze firmowe, na których można umieścić własne logo – bogaty wachlarz ponad 360 wzorów do wyboru umożliwia znalezienie motywu graficznego czy modelu pasującego do każdej firmy, niezależnie od tego w jakiej branży działa. Możliwy jest także druk kalendarzy o motywach uniwersalnych takich jak krajobrazy, samochody, zwierzęta, etc. Oferowane przez firmę Jotan kalendarze znaleźć można pod adresem: https://www.jotan.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.